Sosyal Medya
İnstagram Hesap Yönetimi

> İnstagram Hesap Yönetimi

Günümüzün en popüler sosyal ağı olan instagram artık olmazsa olmazımız haline gelmiş durumda. Siz de çok takipçili popüler bir hesaba sahip olabilirsiniz. Ürün ve hizmetlerinizi daha fazla kullanıcıya ulaştırarak marka bilinirliğinizi arttırabilirsiniz. Artık birçok kişi ve marka için ciddi kazanç kapısı olan instagram, markalar için mükemmel bir reklam platformu haline gelmiş durumda. Hal böyle olunca profesyonel şekilde yönetilen bir instagram hesabına sahip olmak bir ihtiyaç haline geldi.

Sosyal medya siteleri içerisinde en çok tık alan İnstagram ile artık sizler kısa süre içerisinde hayal etmiş olduğunuz kazançları elde edeceksiniz. Çünkü İnstagram üzerinden hem ürünlerinizin satışını gerçekleştirebilir hem de Fenomen olma yolunda bir adım daha atmış olursunuz. Hesaplarınız ne kadar fazla olursa o kadar çok tanınırsınız ve bu hesaplarınızı yönetmeniz için de İnstagram Hesap Yönetimi hizmetimiz sayesinde birçok yükten kurtulacaksınız. Üstelik günde binlerce takipçiye ulaşabilecek ve en hızlı şekilde hesap yönetimini de gerçekleştirmiş olacaksınız. Bu hizmetimiz sadece İnstagram için değil bütün sosyal medya siteleri içinde geçerli olmaktadır. Böylelikle de sizler de artık sosyal medya alanında daha fazla reklam hizmetini almış olursunuz.

İnstagram Reklamları

> İnstagram Reklamları

Instagram’ın, Türkiye’ de 37 milyondan fazla kullanıcısı var ve sürekli eklediği özellikleriyle her geçen gün yeni kullanıcı kazanıyor. Bu da işletmelerin Instagram platformunu ve Instagram reklamlarını kullanması için harika bir fırsat yaratmakta.
 

Instagram reklamları, kullanıcılar için çok yönlü kampanyalar oluşturma, aynı zamanda marka bilinirliği ve internet sitesinde gerçekleşen dönüşümleri daha etkili bir şekilde oluşturma fırsatı sunar. Instagram reklamları, Facebook reklamları ile tamamen entegredir; böylece, Facebook'un üstün kampanya özelleştirme seçeneklerinden, çeşitli biçimlendirmelerden ve Instagram'ın yoğun ilgisiyle birleştirilmiş çeşitli hedefleme özelliklerinden yararlanabilir.

Facebook Hesap Yönetimi

> Facebook Hesap Yönetimi

Facebook Hesap Yönetimi hizmetimiz sayesinde, işletme hesaplarınızın tüm detaylarıyla nizami şekilde ilgileniyor, işletmelerinizin imajını yükseltmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz.

Facebook hesap yönetimi hizmeti, işletmelerinizin sosyal mecralardaki yüzünü kontrol altında tutma işlemidir. Genel mana da kampanya duyurularınız, geri dönüşler ve reklamların analizini kapsayan bu hizmet, sosyal medya hesaplarınıza dair her konunun temiz bir şekilde idare edilmesi anlamı taşır. Bu sayede imaj kaybına uğramayacak ve sosyal medya hesaplarınız için ekstra zaman harcamayacaksınız.

Facebook Reklamları

> Facebook Reklamları

Türkiye’de en fazla üyeye sahip olan ve en hızlı büyüyen sosyal mecra Facebook’tur. Yalnızca genç nüfusa hitap etmeyen Facebook, internete ve teknolojiye ilgi duyan kariyer sahibi insanların da ilgi alanına giriyor. Sosyal ağ üzerinden yayılan reklamınız bu şekilde dilden dile daha kolay ulaşabilir. Bu sayede reklamınız bir kez gösterildikten sonra birden fazla potansiyel müşteriye ulaşmanız mümkündür. Bu, sosyal medyada yapılan reklamların en büyük artısıdır.

Hedef kitlenize ulaşan en kolay yollarından biri de Facebook’tur. Reklamlarınızı ülkeye, şehre, cinsiyete, yaşa, anahtar sözcüğü, medeni durumuna, eğitim durumuna, iş ünvanına göre hedefleyerek istediğiniz kitleye kolayca ulaşabilirsiniz. Bu yolla bütçenizi de ürününüzle en çok ilgilenen kitle için değerlendirmiş olursunuz.

İş Süreci

BRİF
Planlama çok enteresan ve detaylı bir alan. Fakat gerçekte iyi bir planı yapana kadar, sayfalarca kağıdı karalamak için kullanırız. Ardından günümüz teknolojisiyle bulut tabanlı araçlar kullanarak planımızın dijital halini ortaya koyarız. Bu planı markamız veya müşterimiz bilmez. Tamamen bizimle ilgili. Proje yönetimi ve işi ele almakla ilgili.
TASARIM
Tasarım süreci planlamadan sonra geçtiğimiz bir süreç. Bu süreç de yine karalamalarla başlar. Karalamalardan birisi beğenildiğinde onun üzerinden gidilerek anasayfayı tasarlarız. Marka beğenirse, devamında alt sayfaları da tasarlarız. Anasayfa, sayfa, iletişim sayfası, galeri, blog sayfaları, kategori, arşiv, arama sayfaları gibi.
YAZILIM

Görseller tıklanabilir veya etkileşim kurulabilir hale geldikten sonra da dinamikleştirmek için de yazılım geliştirme işlemi yapılır. Yani bu işlem neticesinde blog yazıları yazabilirsiniz, düzenleyebilirsiniz, silebilirsiniz, sayfa ekleyip, düzenleyip, silebilirsiniz, formlarınızdan müşterilerinizden teklifler alabilirsiniz.

PROJE TESLİMİ

Tasarım ve yazılım sürecinden sonra sistemin düzgünce çalışıp çalışmadığı, arayüzde sorunların olup olmadığı, tasarımda eksikler var mı yok mu diye test sürecine gireriz. Bu süreçte birçok yöntem var. Gerçek kullanıcılarla test, yazılımcıların, tasarımcıların testi, uygulama kullanılarak yapılan testler gibi… Testlerimiz yayına çıkabilecek düzeye getirdikten sonra sonlanır. 

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?