Prodüksiyon
3D Modelleme ve Animasyonu

> 3D Modelleme ve Animasyonu

Streetart Digital olarak; 3D mimari görselleştirme, 3D mimari animasyon, dış cephe, iç mekan modelleme,  3D karakter animasyonu, endüstriyel model, tarihi modelleme, ürün modelleme VR (sanal gerçeklik), AR (artırılmış gerçeklik), çözümleri ile projelerinize değer katıyoruz.

Markanız için dünya standartlarında grafik tasarımlar yapıyoruz, ürünlerinizi 3 boyutlu modelliyor henüz fikir aşamasındayken bile gerçeğe dönüştürüyoruz, en yaratıcı animasyon reklam videolarıyla markanızın değerini yükseltiyor, müşterilerinizi büyüleyecek sunumlar hazırlıyoruz.

Tanıtım Filmi

> Tanıtım Filmi

Streetart Digirtal, hedef kitle üzerinde en etkili iletişim aracı olan video içeriklerin üretimi konusunda, iş ve eğlence dünyasının ihtiyaç duyduğu nitelikli video prodüksiyon hizmetlerini estetikle buluşturuyor.

Online video içerik tüketiminin hızla arttığı ve artık herkesin kendi mobil ekranına sahip olduğu günümüzde, konsept geliştirme, prodüksiyon ve post prodüksiyon hizmetleri konusunda yaratıcı çözümler sunan Streetart Digital, kurumsal projelerin yanı sıra etkinlik, müzik ve eğlence sektörüne değer katan videolar üretiyor. Sadece youtube üzerinde her gün 1 milyardan fazla kullanıcı 5 milyardan fazla video izliyor. Artık her sektörün, her işletmenin ve söyleyecek sözü olan herkesin tanıtım filmine ihtiyacı var.

Viral video

> Viral video

Viral reklamlar insandan insana hastalık gibi yayılmalarıyla öne çıkarlar. Yani çok popülerdirler. Bu popülerliği yakalayıp yayılırken de ne onu paylaşanlara bir reklam hissi vermez. Yani hissettirmeden ve doğal olarak beğenilip paylaşılır.

Kişiden kişiye, özellikle de sosyal medya hesapları aracılığıyla yayılarak büyük çoğunluklara ulaşmış olur. Aynı bir virüsün salgın olarak engellenemez yayılışı gibi “viral” reklamlar da hızla yayılıverir. Herkese ulaşmasındaki temel özelliği beğenilmesi ve reklamı izleyenin paylaşma isteğini kendiliğinden duyması denebilir. Tasarımı gereği çoğunluğun dikkatini çekecek, heyecanlandıracak, paylaşma arzusunu körükleyecek elementlere sahip olarak düşünülür.

Reklam Cingılı

> Reklam Cingılı

Cıngıl yani Jingle, bütün dünyanın ortak dilini kullanmaktadır, yani müziği. Doğru planlanmış stratejik bir reklam çalışmasıyla, firmayı temsil edebilecek, insanların dinlemekten hoşlanabileceği veya ister istemez akıllarında kalabilecek bir müzik seçilmektedir.

Cıngıl yani Jingle, bütün dünyanın ortak dilini kullanmaktadır, yani müziği. Doğru planlanmış stratejik bir reklam çalışmasıyla, firmayı temsil edebilecek, insanların dinlemekten hoşlanabileceği veya ister istemez akıllarında kalabilecek bir müzik seçilmektedir. Aynı şekilde bu müziğe uygun ses tonu seçilmektedir. Müzik ve ses seçilirken, ilgili markanın veya firmanın, misyonu, vizyonuna uygun hisleri uyandırmasına çok dikkat edilmekte. Seçilen müzik veya ses, verilmek istenilen düşünce, duyguları hissettirmelidir.

Reklam Filmi

> Reklam Filmi

Reklam filmleri, bilindiği üzere, televizyon kanalları, sinema ve internet mecraları için çekilmektedir. Bunların en süregelen izlenenleri, televizyon tanıtım filmleridir.

Reklam filmleri, genelde ajanslar doğrultusunda tasarlanmaktadır. Firmanın hedeflerı ve gereksinimleri tarafında, ajanslar, yapım firmasıyla beraber, oyuncu ve tanıtım ajansından destek alarak, filmleri çekmektedirler. Filmlerin, metin yazarlığını, ajanslarında çalışan, metin yazarları, sanat yönetmenleri ve film üreticileri gerçekleştirmektedir.

İş Süreci

BRİF
Planlama çok enteresan ve detaylı bir alan. Fakat gerçekte iyi bir planı yapana kadar, sayfalarca kağıdı karalamak için kullanırız. Ardından günümüz teknolojisiyle bulut tabanlı araçlar kullanarak planımızın dijital halini ortaya koyarız. Bu planı markamız veya müşterimiz bilmez. Tamamen bizimle ilgili. Proje yönetimi ve işi ele almakla ilgili.
TASARIM
Tasarım süreci planlamadan sonra geçtiğimiz bir süreç. Bu süreç de yine karalamalarla başlar. Karalamalardan birisi beğenildiğinde onun üzerinden gidilerek anasayfayı tasarlarız. Marka beğenirse, devamında alt sayfaları da tasarlarız. Anasayfa, sayfa, iletişim sayfası, galeri, blog sayfaları, kategori, arşiv, arama sayfaları gibi.
YAZILIM

Görseller tıklanabilir veya etkileşim kurulabilir hale geldikten sonra da dinamikleştirmek için de yazılım geliştirme işlemi yapılır. Yani bu işlem neticesinde blog yazıları yazabilirsiniz, düzenleyebilirsiniz, silebilirsiniz, sayfa ekleyip, düzenleyip, silebilirsiniz, formlarınızdan müşterilerinizden teklifler alabilirsiniz.

PROJE TESLİMİ

Tasarım ve yazılım sürecinden sonra sistemin düzgünce çalışıp çalışmadığı, arayüzde sorunların olup olmadığı, tasarımda eksikler var mı yok mu diye test sürecine gireriz. Bu süreçte birçok yöntem var. Gerçek kullanıcılarla test, yazılımcıların, tasarımcıların testi, uygulama kullanılarak yapılan testler gibi… Testlerimiz yayına çıkabilecek düzeye getirdikten sonra sonlanır. 

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?