​Web Sitesi Yaptırmak İstiyorum
​Web Sitesi Yaptırmak İstiyorum
29 Mart 2020
Neredeyse 20 yıldır aynı cümleyle başlıyor işimiz; web sitesi yaptırmak istiyorum. Ancak, arkasından gelen bir kelime var ki o da projenin nasıl olacağını bize anlatır; “web sitesi yaptırmak istiyorum, ama…”. Ama ile başlayan istekler gerçekçi de olabilir, olmayabilir de. Sorun isteklerin yapılabilirliğinden ziyade, oluşan beklentilerde yatıyor. Holywood filmleri tarafından internet ortamında herşeyin kolay olduğuna inandırıldığımızdan, sonrasında gelen istekler bazen dudak uçuklatabiliyor. “Google’da hemen çıkar mıyız?” gibi. Özel web tasarımı istiyorum kaç günde bitirirsiniz gibi. “Mustafa Bey, bu web sitesi işi çok uzadı, neden bitmiyor ?”, “Sizden istediğimiz bilgileri göndermediniz, onları bekliyoruz? ”
​Web Tasarım Nedir?
​Web Tasarım Nedir?
29 Mart 2020
Web tasarımı, web sitesinin arama motorlarında erişilebilirliğini sağlayan, ana hatları ile kişi ve kurumları, ürün ve hizmetleri tanıtan grafik ve metinlerin bir araya geldiği kaliteli bir çalışmadır. Web tasarım nedir? denildiğinde kısaca kişi ve kurumların dijital ortamda görünen yüzü denilebilir. 
Ankara Web Tasarım
Ankara Web Tasarım
5 Şubat 2020
Ankara Web Tasarım Firması Street Art Dijital Reklam Ajansı olarak Web Sitesi ve Grafik Tasarım hizmetlerimiz için en iyi fiyat garantisi vermekteyiz. En iyi fiyat garantisi sunmamız kalite anlayışımızda taviz vermemiz anlamına gelmemektedir. Kaliteli web adresleri için doğru adreste bulunmaktasınız. Diğer web tasarım firmalarından bizi ayıran en iyi fiyat garantisi ve en iyi hizmet anlayışıyla hareket etmemizdir. 
İnternet Sitesi Kuran Firmalar
İnternet Sitesi Kuran Firmalar
30 Ocak 2020
Web sitesi yaptırmak istiyorum Ankara ile alakalı çalışma yapan insanların sayısının artmaya başlaması bir yandan avantajları diğer bir yandan ise dezavantajları beraberinde getirmekte. Bunların başında ise internet sitelerinin tasarımı adına bu konuda deneyimli olmayan kişiler ile iletişime geçilmesinden sonra ortaya çıkacak olan sonuçların tahmin edilenden çok daha farklı olması. 
Dijital Ajans Nedir? Dijital Ajanslar Neler Yapar?
Dijital Ajans Nedir? Dijital Ajanslar Neler Yapar?
20 Ocak 2020
Geleneksel reklam ajanslarından farklı olarak, Dijital Ajans, internet üzerinden kullanılabilen tüm online ve dijital mecralarda pazarlama faaliyetlerini sürdüren ajanstır. Bu nedenle, Dijital Ajans denklemindeki “dijital” kelimesi, web tasarım, mobil uygulama geliştirme gibi faaliyetlerin yanı sıra SEM (Arama Motoru Reklamları), SEO (Arama Motoru Optimizasyonu), sosyal medya yönetimi, sosyal medya reklamları, içerik stratejisi oluşturma ve bu oluşturulan stratejiler pazarlama bütçeleri yönetimi gibi birçok alanı kapsamaktadır. Geleneksel ajanslardan farklı olarak, dijital pazarlama ajanslarının yaptığı tüm pazarlama faaliyetlerinin performansları ölçümlenebiliyor. TV, gazete, dergi ya da billboard tahtalarına verilen reklamların geri dönüşleri ya da verimleri dolaylı olarak ölçülebilirken. 
Web Tasarım ve Web Yazılım Hizmetleri
Web Tasarım ve Web Yazılım Hizmetleri
18 Şubat 2020
İnternet dünyasının lebiderya olduğu söylenilebilir. Yani uçsuz bucaksız ve sınırları olmayan bir kütüphaneden bahsediyoruz. Bu kütüphane içerisinde her şeyin iyisini de kötüsünü de bulmak birkaç saniyelik iştir. İyi ve kötü arasındaki mesafeyi ve sınırı bu kadar yakınlaştıran internette dolaşırken neye, neden ve niçin sorusunu sormayı asla ihmal etmeyin. Aksi halde bir web sitesine sahip olmak için web tasarımı hizmetlerinden yararlanmak yerine, gelişigüzel tasarlanan ve güvenilirlik konusunda çok da garanti verilemeyen ücretsiz tasarımların ağına düşebilirsiniz.
Web siteleri neden mobil uyumlu hale getirilmelidir?
Web siteleri neden mobil uyumlu hale getirilmelidir?
18 Şubat 2020
Mobil teknoloji dünyayı değiştiriyor. Bugün, herkesin akıllı telefonları var ve bu telefonlarla sürekli iletişim kuruyor, bilgi arıyorlar. Birçok ülkede, akıllı telefonların sayısı kişisel bilgisayarların sayısını geride bıraktı. Mobil uyumlu bir web sitesine sahip olmak, çevrimiçi varlığın önemli bir parçası haline geldi.
Sosyal Medya Hesap Yönetimi Hizmetlerimiz Nelerdir?
Sosyal Medya Hesap Yönetimi Hizmetlerimiz Nelerdir?
18 Şubat 2020
Mümkün olan en fazla kişinin dikkatini çekmek için çalışırken, tüm sosyal ağ sitelerinde markanızın varlığını yönetiyoruz.
Outlook 2016 Mail Kurulumu
Outlook 2016 Mail Kurulumu
20 Mart 2020
Streetart Digital üzerinden aldığınız mail hizmetlerine, Outlook 2016 üzerinden nasıl erişebilirsiniz?

 
Outlook 2013 Mail Kurulumu
Outlook 2013 Mail Kurulumu
20 Mart 2020
Streetart Digital üzerinden aldığınız mail hizmetlerine, Outlook 2013 üzerinden nasıl erişebilirsiniz?
​Dünyanın Dijital Dönüşümü
​Dünyanın Dijital Dönüşümü
29 Mart 2020
Teknolojinin her geçen gün gelişmesiyle hayatımızın neredeyse her alanında bir dönüşüm yaşanıyor. Hızla dijitale evrilen dünyada, rekabette avantaj sağlayabilmek için bu dönüşümden uzak kalınmaması bir zorunluluk haline geliyor. Dijital dönüşüm ile ilgili dünyada yapılan birçok araştırmaya göre; geleneksel metotlarla işleyişlerini sürdüren tüm oluşumların kısa vade içerisinde büyük hasarlar alacağı belirtiliyor.
​Neden web sitesi yaptırmalıyım?
​Neden web sitesi yaptırmalıyım?
29 Mart 2020
Neden web sitesi yaptırmalıyım sorusunun cevabı, Bugün dünya üzerindeki birçok şirket işlerini web sitesi kullanmadan yürütüyor. İnternet sürekli olarak geleceğe ve gelişime açık olduğundan, işletmeniz de bu gelişimi karşılamakla yükümlüdür. Ticaret yapan bir şirket, online bir işletmeye sahip değilse ya da online işletmesiyle gerektiği kadar ilgilenmiyorsa, satışları düşer ve ek kazançlar elde edemez.
Kurumsal Web Sitesi Tasarımı
Kurumsal Web Sitesi Tasarımı
28 Mart 2020
Streetart Digital  olarak web tasarım ihtiyacınıza göre standart paket sistemlerin yanında size özel ve özgün bir tasarımla profesyonel çözümler sunmaktayız. Hazırladığımız çalışmalarda hazır template tasarım kullanmamaktayız. Tüm çalışmalarımız firmamızın profesyonel elemanları tarafından geliştirilmektedir.
Dijital Çağ Başladı.
Dijital Çağ Başladı.
20 Nisan 2020
Günümüzde herşeyin mobilize olması ile birlikte artık herkes bilgisayarlar, tabletler ve her zaman yanlarında olan akıllı telefonlar aracılığı ile kesintisiz olarak interneti kullanmakta ve hayatlarının her anında internet ile iç içedir. Tabii ki gün geçtikçe büyümekte olan ve artık devasa hale gelmiş bu pazardaki potansiyel müşterileri firmaların göz ardı etmesi beklenemez. Bunun önemini herhalde en güzel şu şekilde açıklayabiliriz, artık çoğu şirket daha kurulma aşamasında iken koymayı düşündükleri şirket isimlerinin alan adlarının (domain) internette olup olmadığını araştırarak karar vermektedir. 
WordPress Nedir?
WordPress Nedir?
25 Nisan 2020
WordPress, internet dünyasında kısaca anlatılamayacak büyüklükte bir devrim olarak tanımlanmaktadır. WordPress, kişilerin hiçbir kodlama bilgisine sahip olmadan her türlü içeriği oluşturabilmesine, yayınlamasına ve yönetmesine olanak sağlayan bir içerik yönetim sistemi olarak adlandırılabilir. Genel tanımlamalarda her ne kadar WordPress olarak isimlendirilse bile, kendi içinde WordPress.com ve WordPress.org olarak ikiye ayrılmaktadır. Aralarında önemli farklılıklar olan bu iki sistem arasında WordPress.org, WordPress.com’a göre çok daha fazla özellikler sahip bulunmaktadır.
Ankara Web Tasarım  - Web Tasarım Firmaları
Ankara Web Tasarım - Web Tasarım Firmaları
16 Kasım 2020
Ankara Web Tasarım firması olarak Street Art Digital olarak SEO stratejileri, Sosyal Medya Yönetimi, Kişiye özel web tasarımı konusunda sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Siteler Web Tasarım Ajanları arıyorsanız Ankara'da hizmet sağlamaktayız.

Tüm Türkiye genelinde web tasarım uygulamaları, sosyal medya yönetimi, SEO stratejileri konusunda alanında uzman ekip kadrosu ile çalışmaktayız. Street Art Digital olarak önceliğimiz firmanızı google arama motorlarında üst sıralara çıkartmak , Sosyal Medya Yönetimi ile sitenizi güçlendirmek,  Kurumsal kimlik yaratacak kaliteli hazır wordpress, joomla tarzı sitelerden farklı olarak tamamen özel bir konsept tasarım ile sizlere fayda sağlamak isteriz.
 
Web sitesi yaptırmak istiyorum Ankara
Web sitesi yaptırmak istiyorum Ankara
20 Kasım 2020
Web sitesi tasarımı ankaradaki büyük, küçük işletmelerin ve kişisel maksatlı işler yapanların olmazsa olmaz talepleri arasında yer almaktadır, Geçmişten günümüze kadar gelen bir durum olarak işletme sahipleri müşterilerine ürün ve hizmetlerini bir arada sunmak ve en hızlı yollardan ulaşabileceği iletişim bilgilerini de bildirmek maksadıyla katalog, broşür, menü gibi pazarlama araçlarını kullanmışlardır.