Sizi dinliyor, anlıyor ve rakiplerinizin ötesine taşımak için özgün çözümler üretiyoruz.ANKARA WEB TASARIM FİRMASI

Giderek büyüyen dijital dünyada, uluslararası bir bakış açısıyla ve yenilikçi bir yaklaşımla yola çıkan bütünleşik bir dijital reklam ajansıyız.

2003 yılında kurulan Street Art Dijital Reklam Ajansı genç ve dinamik profesyonel insanlara sahip. Üstelik, bu genç yaşımıza rağmen Avrupa başta olmak üzere birçok pazarda başarılı projeler hayata geçirdik. Uluslararası deneyim kazanmış ekibimiz bulunmakta. StreetArt Dijital Reklam Ajansı yılların verdiği tecrübesi ve bilgi birikimiyle kaliteden ödün vermeden web sitesi ve Grafik Tasarım ihtiyaçlarınıza doğru çözüm ve maliyet avantajları sunmaktadır. StreetArt Dijital Reklam Ajansı 17 Yıllık Tecrübesi ile Firmanızın, kurumunuzun ihtiyaç duyduğu Web Tasarımı & Web Yazılımı ve Grafik Tasarım konularında hizmet vermektedir. Kurumsal Kimlik Tasarımı, Web Tasarım & Web Yazılım, E-Ticaret Siteleri, Özel Yazılımlar, Mobil Uygulamalar (Andoroid & IOS), Seo, Sosyal Medya Hesap Yönetimi, Katalog Tasarımı, Logo Tasarımı ve Google Reklam Yönetimi uzmanlık alanlarımızdır.

Ankara Web Tasarım firması olarak Street Art Digital olarak SEO stratejileri, Sosyal Medya Yönetimi, Kişiye özel web tasarımı konusunda sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Web Tasarım Ajanları arıyorsanız Ankara'da hizmet vermekteyiz.

Tüm Türkiye genelinde web tasarım uygulamaları, sosyal medya yönetimi, SEO stratejileri konusunda alanında uzman ekip kadrosu ile çalışmaktayız. Street Art Digital olarak önceliğimiz firmanızı google arama motorlarında üst sıralara çıkartmak , Sosyal Medya Yönetimi ile sitenizi güçlendirmek, Kurumsal kimlik yaratacak kaliteli hazır wordpress, joomla tarzı sitelerden farklı olarak tamamen özel bir konsept tasarım ile sizlere fayda sağlamak isteriz.

Wordpress hazır uygulamaları sürekli güncelleme isteyen yazılımlardır. Hergün ilgilenmeniz gerekir ve bir üst versiyon güncellemesi geldiğinde zorunlu olarak güncellemeniz gerekir. Hacklenme riski diğer yazılımlara göre daha fazladır. Sebebi açık kaynak kodlu olması ve birden fazla kişinin editlemesidir. Ayrıca dışarıda plugin kullanıldığında başkasının yazdığı bir plugin ne kadar güvenli olabileceğini bilemezsiniz. Sürekli 3ncü parti yazılımlar ve eklentiler kullanmak zorunda kalabilirsiniz. Blog türü siteler için wordpres yapısı uygundur. Sağlam seo alt yapısı ve  eklentileri sayesinde sağlam trafik alabilirsiniz. Fakat kurumsal bir kimlik kurumsal web tasarım istiyorsanız sizlere tavsiyem Codeigniter dili ile yazılmış özel bir yazılım kullanmanızdır. Tamamen size özel panel ve wordpress gibi kasmayan cpu tüketmeyen daha stabil yazılımlar kullanmak maliyetinizi azaltacaktır.

Ankara Web Tasarımı yapan firmaların çoğu hazır uygulama wordpres kullanmakta, Dolayısı ile hızlıca derme çatma olarak standart milyonlarca kişinin kullandığı hazır tasarımlar birbirinin kopyası olan tasarımlardır. Google kopya içerik, kopya tasarım sevmez google için özgünlük önemlidir. Ayrıca Kurumsal Kimlik için kaliteli bir tasarım ve sizin firmanızı temsil edecek güzel bir tasarım olması firmanızın kurumsallığı açısından önemli bir durum arz etmektedir.

WORDPRESS Mİ YOKSA ÖZEL TASARIM MI?


Wordpress, joomla tarzı hazır uygulama web sitelerinde istediğiniz gibi tasarlama,  görünüm ve kodlama ek özellikler ve istediğiniz şahsi özellikleri değiştirme şansınız çok düşüktür, Kurumsal sitelere gitmez genelde blog, yazı paylaşımlarına, not alma, hayat hikayesi ,yemek tarifleri tarzı siteler için altyapısı hazırlanmış uygulamalardır Kurumsal kimlik taşıyan siteler wordpress kullandıklarında kurumsal kimlik 'den uzaklaşmaktadır.
 

STREET ART DİGİTAL ÖZEL TASARIMI BEĞENİ TOPLUYOR


Street Art Digital özel tasarımını tercih eden kurumsal kimliği ön planda olan müşterilerimiz web sitelerimizi ve tasarımlarımızı hizmetlerimizi çok beğeniyorlar. Referanslarımız bölümünden referanslarımızı inceleyerek ne kadar kaliteli siteler yaptığımızı inceleyebilirsiniz. Peki ya wordpress'de bu kadar kaliteli bir tasarıma sahip olabilir misiniz? tabiki hayır wordpress altyapısı genel olarak sunucu bazlı düşünüldüğünde yüksek cpu ve bellek tüketen bir uygulamadır bunun sebepleri arasında kullanılan eklentiler ve tabloların çok fazla field içermesinden kaynaklanmaktadır.

Örneğin wordpress uygulamalı bir web sitesi online sayısı 100 olduğunda normal bir hosting paketi aldığınızı düşünün hosting aldığınız firma hiç ummadığınız bir anda sitenizi kapatabilir ve sizi madur edebilir gerekçe olarak çok fazla cpu tükettiğinizi söyleyebilir bunun sebeplerinden birisi açık kaynak kodlu bir yazılım olmasıdır yani hackerler'in kodlarını inceleyebildiği açıklarını tesbite edebildiği bir uygulamadır. Bu yüzden bu tür hazır uygulamaları tavsiye etmiyoruz.

Street Art Digital kişiye özel tasarımı ile şıklığı, sadeliği, mobil uyumlu olması ve seo altyapısı ile beğeni topluyor. Sizde Ankara bölgesinde web tasarımı yaptırmak istiyorsanız ve kurumsal bir kimliğe sahip olmak istiyor yaptığınız işten memnun kalmak istiyorsanız firmamızı tercih edebilirsiniz.

Sizleride Street Art Digital Ailesi arasında görmekten mutluluk duyarız. Saygılarımıza

Street Art DijitalWeb Tasarım - Web Sitesi Tasarımı - Kurumsal Web Tasarım - Ankara Web Tasarım Ajansı

Ankara Web Tasarım firması olan Streetart Digital en iyi fiyat garantisi ile çalışmaktadır. Web arayüz tasarımları kurumsal olarak hazırlanıp sunulmaktadır. Ankara Web Tasarım en kısa sürede görsel olarak benzer bir web sitesini firmanız adına tasarlayacaktır.

Ankara Web Tasarım firması olan Streetart Digital yenilikçi bir anlayışla her geçen gün hızla büyümekte ve referanslarına bir çok büyük firmayı dahil etmektedir. Yazılım teknolojisini yakından takip edip kullanarak en uygun fiyata en profesyonel hizmeti sunan Ajansımız  tüm web sorunlarınıza kalıcı çözümleri en kısa sürede üretmektedir.

Ankara Web Tasarım firması olan Streetart Digital, kurumsal, kişisel ve proje bazlı web siteleri, e-ticaret siteleri, arama motorları optimizasyonu, sosyal medya Yönetimi, mobil uygulama geliştirme, yazılım alanlarında konusunda uzman ve deneyimli ekiple profesyonel çözümler üretmektedir.

Firmamız 500'den fazla kurumsal firmaya, kamu kurumlarına hizmet vermiştir. Firmamız, zamanın ötesinde projeler geliştirmeyi ilke edimektedir. Ar-Ge faaliyetlerini öz kaynakları ile geliştiren Ankara Web Tasarım firması olan Streetart Digital yurt için birçok projeye imza atmıştır. Müşterilerine daima en yeniyi ve en iyiyi sunmayı ilke edinen ajansımız genç ve dinamik kadrosu ile bir telefon uzağınızdadır.

 

İş Süreci

BRİF
Planlama çok enteresan ve detaylı bir alan. Fakat gerçekte iyi bir planı yapana kadar, sayfalarca kağıdı karalamak için kullanırız. Ardından günümüz teknolojisiyle bulut tabanlı araçlar kullanarak planımızın dijital halini ortaya koyarız. Bu planı markamız veya müşterimiz bilmez. Tamamen bizimle ilgili. Proje yönetimi ve işi ele almakla ilgili.
TASARIM
Tasarım süreci planlamadan sonra geçtiğimiz bir süreç. Bu süreç de yine karalamalarla başlar. Karalamalardan birisi beğenildiğinde onun üzerinden gidilerek anasayfayı tasarlarız. Marka beğenirse, devamında alt sayfaları da tasarlarız. Anasayfa, sayfa, iletişim sayfası, galeri, blog sayfaları, kategori, arşiv, arama sayfaları gibi.
YAZILIM

Görseller tıklanabilir veya etkileşim kurulabilir hale geldikten sonra da dinamikleştirmek için de yazılım geliştirme işlemi yapılır. Yani bu işlem neticesinde blog yazıları yazabilirsiniz, düzenleyebilirsiniz, silebilirsiniz, sayfa ekleyip, düzenleyip, silebilirsiniz, formlarınızdan müşterilerinizden teklifler alabilirsiniz.

PROJE TESLİMİ

Tasarım ve yazılım sürecinden sonra sistemin düzgünce çalışıp çalışmadığı, arayüzde sorunların olup olmadığı, tasarımda eksikler var mı yok mu diye test sürecine gireriz. Bu süreçte birçok yöntem var. Gerçek kullanıcılarla test, yazılımcıların, tasarımcıların testi, uygulama kullanılarak yapılan testler gibi… Testlerimiz yayına çıkabilecek düzeye getirdikten sonra sonlanır.