Sizi dinliyor, anlıyor ve rakiplerinizin ötesine taşımak için özgün çözümler üretiyoruz.

Giderek büyüyen dijital dünyada, uluslararası bir bakış açısıyla ve yenilikçi bir yaklaşımla yola çıkan bütünleşik bir dijital reklam ajansıyız.

2003 yılında kurulan Street Art Dijital Reklam Ajansı genç ve dinamik profesyonel insanlara sahip. Üstelik, bu genç yaşımıza rağmen Avrupa başta olmak üzere birçok pazarda başarılı projeler hayata geçirdik. Uluslararası deneyim kazanmış ekibimiz bulunmakta. StreetArt Dijital Reklam Ajansı yılların verdiği tecrübesi ve bilgi birikimiyle kaliteden ödün vermeden web sitesi ve Grafik Tasarım ihtiyaçlarınıza doğru çözüm ve maliyet avantajları sunmaktadır. StreetArt Dijital Reklam Ajansı 17 Yıllık Tecrübesi ile Firmanızın, kurumunuzun ihtiyaç duyduğu Web Tasarımı & Web Yazılımı ve Grafik Tasarım konularında hizmet vermektedir. Kurumsal Kimlik Tasarımı, Web Tasarım & Web Yazılım, E-Ticaret Siteleri, Özel Yazılımlar, Mobil Uygulamalar (Andoroid & IOS), Seo, Sosyal Medya Hesap Yönetimi, Katalog Tasarımı, Logo Tasarımı ve Google Reklam Yönetimi uzmanlık alanlarımızdır.

Dijital ihtiyaçlarınıza çözüm üreten uluslararası deneyime sahip bir ekibiz.

StreetArt Dijital Reklam Ajansı 17 Yıllık Tecrübesi ile Firmanızın, kurumunuzun ihtiyaç duyduğu Web Tasarımı & Web Yazılımı ve Grafik Tasarım konularında hizmet vermektedir. Kurumsal Kimlik TasarımıWeb Tasarım & Web YazılımE-Ticaret SiteleriÖzel YazılımlarMobil Uygulamalar (Andoroid & IOS)SeoSosyal Medya Hesap YönetimiKatalog TasarımıLogo Tasarımı ve Google Reklam Yönetimi uzmanlık alanlarımızdır.

İş Süreci

BRİF
Planlama çok enteresan ve detaylı bir alan. Fakat gerçekte iyi bir planı yapana kadar, sayfalarca kağıdı karalamak için kullanırız. Ardından günümüz teknolojisiyle bulut tabanlı araçlar kullanarak planımızın dijital halini ortaya koyarız. Bu planı markamız veya müşterimiz bilmez. Tamamen bizimle ilgili. Proje yönetimi ve işi ele almakla ilgili.
TASARIM
Tasarım süreci planlamadan sonra geçtiğimiz bir süreç. Bu süreç de yine karalamalarla başlar. Karalamalardan birisi beğenildiğinde onun üzerinden gidilerek anasayfayı tasarlarız. Marka beğenirse, devamında alt sayfaları da tasarlarız. Anasayfa, sayfa, iletişim sayfası, galeri, blog sayfaları, kategori, arşiv, arama sayfaları gibi.
YAZILIM

Görseller tıklanabilir veya etkileşim kurulabilir hale geldikten sonra da dinamikleştirmek için de yazılım geliştirme işlemi yapılır. Yani bu işlem neticesinde blog yazıları yazabilirsiniz, düzenleyebilirsiniz, silebilirsiniz, sayfa ekleyip, düzenleyip, silebilirsiniz, formlarınızdan müşterilerinizden teklifler alabilirsiniz.

PROJE TESLİMİ

Tasarım ve yazılım sürecinden sonra sistemin düzgünce çalışıp çalışmadığı, arayüzde sorunların olup olmadığı, tasarımda eksikler var mı yok mu diye test sürecine gireriz. Bu süreçte birçok yöntem var. Gerçek kullanıcılarla test, yazılımcıların, tasarımcıların testi, uygulama kullanılarak yapılan testler gibi… Testlerimiz yayına çıkabilecek düzeye getirdikten sonra sonlanır.